Telefon:
724 028 468


E-mail:
info@vhtcomputers.cz


GDPR / DPO
CERTIFIKOVANÍ dle e-CF, splňujeme požadavky pro kompetenci Evropským nařízením a radou EU v oblasti implementace GDPR a poskytováním služeb DPO


Správa sítí

V každé firmě dnes nalezneme alespoň jeden počítač. V mnoha z nich počítačové sítě, osazené jedním nebo více servery. Pokud chceme, aby nám tyto sítě a počítače v nich spolehlivě a pokud možno co nejdéle sloužily, je potřeba se o ně starat.
Na to si můžete zaměstnat člověka, který má čas od času nárok na dovolenou, čas od času onemocní na různě dlouhou dobu a vyjde vás měsíčně zhruba na 20000 Kč. Nebo si můžete najmout firmu, která se na správu počítačových sítí specializuje, zaručí vám dohled nad sítí 24 hod. denně, v případě havárie okamžité řešení, technickou podporu a POZOR… za zlomek ceny než by vás vyšel interní správce. Máte-li vrásky na čele z vašich počítačů tak nemějte a volejte nebo pište právě nám. Rádi vám nabídneme řešení na míru.

Správa sítě od VHT:

1.Analýza

Nejprve zjistíme co možná nejvíce informací o dosavadním řešení vaší sítě. Na základě jednání zjistíme vaše požadavky na správu (týdenní časová dotace návštěv, dojezdová doba v případě havárie atd.) Většinou jsme schopni vám při naší první návštěvě sdělit orientační časovou náročnost, tím pádem i nástřel ceny za správu sítě.

2. Návrh řešení

Do týdne zasíláme podrobně rozpracovaný návrh restrukturalizace sítě. Také vám pošleme návrh smlouvy a cenovou kalkulaci.

3. Realizace

Vše probíhá tak, aby se to co nejméně projevilo na běhu vaší firmy. Snažíme se pracovat co nejrychleji a nejsvědomitěji podle předem stanoveného plánu.

4. Pravidelný servis

Dojíždíme ve stanovenou dobu, provádíme kontroly zabezpečení, záloh a stavu fyzického vybavení sítě. Zároveň podáváme technickou podporu vašim zaměstnancům.

5. Dokumentace

S námi víte za co platíte, veškeré úkony, které provádíme zapisujeme do formuláře, který vám zasíláme společně s fakturou.